Co nabízím?

Služby a produkty, které nabízím v rámci projektu Keya

Osobní konzultace

Během osobních konzultací se věnuji individuálně každé klientce a její zakázce. Konzultace trvají cca 3 hodiny, je tedy dostatek prostoru a času na věnování se všemu, co je právě třeba řešit během Vašeho procesu.
Více informací →

On-line program

V on-line programu se účastnice mohou ve svém soukromí a tak, jak jim čas dovolí, věnovat svému procesu léčení vlastního ženství.
Více informací →

Semináře a přednášky

Potkat se můžeme i během přednášek a jednodenních i víkendových intenzivních seminářů.
Více informací →

Knihy

Čtecím nadšenkyním (očima i ušima) bude brzy k dispozici má kniha Příběh skrytý za úsměvem, ale i další produkty nejen ve formě eBooků.
Více informací →

Svépomocná skupina

Během procesu léčení je velkou pomocí a podporou na cestě pravidelné setkávání uzavřené skupiny žen, kde ženy mohou sdílet každá svůj podobný příběh a společně se léčit v kruhu důvěry a bezpečí.
Více informací →

Osobní konzultace

Osobní konzultace jsou možností, jak se potkat osobně a v bezpečném prostředí řešit Celý Tvůj příběh, okolnosti, problémy a trápení. Každé své klientce se věnuji s individuálním přístupem, nelze jednoznačně říct, jak přesně bude naše společná práce vypadat, protože každá terapie je trochu jiná, stejně tak, jak je jiná každá má klientka.

V zásadě ale platí, že pracuji metodou seflbalancing (práce s tělem a myslí), s meditacemi, vizualizacemi, pohybovou terapií a s prvky práce s traumatem dle metody Somatic Experiencing.

Každá terapie trvá cca 3 hodiny, ve kterých se spolu podíváme například na:

  • podvědomá nastavení Tvé mysli
  • jak se trauma nebo zatížení projevuje ve Tvém těle
  • jak jsi na tom s vnímáním vlastní hodnoty, hranic, sebeláskou, vlastní intimitou a ženskou sexualitou apod.
  • jak se postupně naučit špatná nastavení v mysli "opravit" a umět si dobíjet energii
  • jak se znovu krůček po krůčku naučit všemu, co Tě činí šťastnou a naplněnou ženou
Cena konzultace: 2500 Kč

Drahé ženy,

Chápu, že pro některé z Vás může být finanční otázka možnou překážkou, a proto velkou část svého know-how nabízím k samostudiu a sebeléčení zcela zdarma na těchto stránkách ke stažení nebo prostudování. Věřím, že tyto materiály mohou velmi pomoci jakékoliv ženě, která se rozhodla vydat se na cestu a stát se TVŮRKYNÍ svého života a rozkvést. 🌸

Pokud byste některá z Vás i přes veškeré možné výzvy přesto cítila potřebu osobní konzultace a peníze byly tou jedinou překážkou, ozvěte se mi, prosím, a zkusíme vymyslet nějaký jiný způsob jak vyrovnat energie. Cítím velkou potřebu šířit uzdravování ženství co největšímu počtu žen, kterých se to týká, a věřím, že způsob, jak se vyrovnat, vždy dokážeme najít.🙏💕

Vaše

Online program

Jelikož jsem celý projekt Keya.cz tvořila tak, aby byl ku pomoci co největšímu počtu žen, vzdělávání online byla jasná volba. Takhle se k materiálům i práci může dostat jakákoliv žena a je jedno, z jak daleké destinace ode mne je. 

Vytvářím online programy pro ženy na různých stupních pokročilosti ve zpracování svého tématu zneužití - od úplných začátků až po hlubokou transformační práci. Většina materiálů k prvnímu seznámení s mojí prací a pro práci sebeléčení najdete na stránce Produkty pro Vás .

Další pokročilejší programy, které s ženami budu procházet a doprovázet je na cestě, nalezneš zde.

Jedná se o intenzivnější práci, kde bude k dispozici podpora skupiny a půjde se již do větší hloubky. Moc se těším na společné putování a jsem šťastná, že se rozhodla být ZNOVUZROžena. 🥰

"V momentě, kdy dokažu plně přijmout vlastní bolest, dokážu v srdci obejmout celý svět."

                                                                                                              Kateřina Hrabec

Semináře a přednášky

Čas od času se můžeme potkat i osobně na některé z mých plánovaných přednášek. Aktuální témata přednášek vždy najdeš zde, v tuto chvíli, díky pohnuté době, plánuji přednášky online, budu ráda, když se přidáš.

Nebo se spolu můžeme "zažít" na komorních seminářích, kde jdu s ženami více do hloubky samotného tělesného prožitku, což je velmi očišťující a transformační zkušenost. Vždy v plném pochopení k tempu každé z účastnic, v bezpěčí a respektu k hranicím, v lásce a ženské pospolitosti. 

Jedině žena se stejným údělem může být jiné ženě tím pravým útočištěm. 

Kateřina Hrabec

Chci, abys věděla, moje drahá ženo, že trpká zkušenost, které se Ti dostalo, není něčím, za co je třeba se stydět a cítit se méněcenná... je to naopak velký důkaz Tvé obrovské vnitřní síly, že přes to všechno jsi se zvedla a jdeš dál, jak nejlépe umíš. Oceňuji Tě z celého svého srdce a prosím 🙏... zkus ocenit i Ty sebe sama. Zasloužíš si to... ❤  Tvá Kateřina

Knihy

Jednou z mých velkých vášní je psaní, je to velmi účinný prostředek pro urovnání si myšlenek, pro sebeterapii, pro vypuštění přetlaku, pro rozproudění kreativity.

Knihu Příběh skrytý za úsměvem jsem psala jako určitou formu zpovědi a sebeterapie, zároveň jsem si uvědomovala, že může krásně posloužit i ostatním ženám se stejným či podobným životním příběhem. Pokud aspoň jedna žena najde inspiraci v řádcích mojí knihy, je to pro mě velkým soukromým vítěstvím a s velkou vděčností přijímám fakt, že vše, co se mi dělo, jsem dokázala přetvořit v něco přínosného, předat dál a pomoci.

Moje ebooky jsou takovou malou ochutnávkou a pozváním ke spolupráci v kruhu ZNOVUZROžen, kde můžete (každá z Vás, mé drahé ženy💖) krůček po krůčku z role oběti 🌺vykvést🌺 do plné krásy ženskosti a každá se stát TVŮRKYNÍ SVÉHO NAPLNĚNÉHO ŽIVOTA.

Veškerou moudrost a vědění máme každá v sobě už od počátku, společnou cestou si jen rozpomínáme na svou pravou podstatu a v ženském kruhu bezpečí a přijetí si můžeme dovolit každá znovu zazářit v plné kráse své jedinečnosti a autenticity. 

Svépomocná skupina

Svépomocná skupina je pravidelné setkávání se s ženami s podobným příběhem a jejím hlavním cílem je společné sdílení a podpora skupiny, což jsou jedny z nejdůležitějších aspektů uzdravování sebe sama.

Proto věřím, že přijmeš pozvání do komorního kruhu žen, kde každá velmi dobře zná téma, které přinášíš i Ty, a tak se společně můžeme pomocí sdílení, jednoduchých cvičení a hlavě díky soucitu a podpoře každé z účastnic v bezpečném prostředí společně uzdravovat.

Aktuální termíny svépomocné skupiny včetně podrobností jsou vždy vypisovány zde, konají se zpravidla 1x měsícně a max. počet účastnic je 6.

Nech se uzdravit léčivou silou ženského kruhu v bezpečí a s podporou těch, které mají stejný příběh.

Kateřina Hrabec